facebook-pixel-for-wordpress-242349285484848.zip

CAROLINAS THINK GLOBAL ACT LOCAL

Local

Småländsk urkraft med en touch av Hälsingland. Carolina har gett sig i kast med inredningen av denna svit med just samma brinnande engagemang som är karakteristiskt för henne, oavsett om det handlar om idrott för ungdomar eller mänskliga rättigheter. 

Den skandinaviska delen ”Local” symboliserar hennes idrottsliga framgångar där hon med en oslagbar styrka och målmedvetenhet kämpat för Sverige. Rummet andas naturmaterial, återbruk och miljömedvetna val. I klockskåpet hittar du utvalda böcker från Carolinas egna bibliotek.

Värme, spontanitet och engagemang – din personlighet känns i rummet. Vi högaktar och håller på dig, samt njuter av dina smakfulla val.

Husdjur är välkomna i detta rum, vänligen ange detta vid bokning.

Storlek 30 kvadratmeter

ANMÄLAN

till vårt event på Hallwylska den 26/9 17:00-20:00

JUST NU

Vovven och Vi

Ta med din bästa vän till Orbaden och njut av en helg där vi förenar naturupplevelser med vardagsträning.
Under helgen kommer vi att träna på följsamhet i koppel, inkallning och möten med andra hundar. Detta i kombination med promenader, god mat och spa.

Yoga helg med Vidya

Helgen 3-4 maj har Erbjuder vi tillsammans med Vidya en trevlig och avkopplande yogahelg.

Påsk

Under påsklovet V17, har vi lite extra fokus på våra unga besökare. Utökade spatider, barnbuffé och barnrum. 

Påskhelgen dukar vi upp vår stora påskbuffé på lördagen och söndagen.

Vi har flera bra erbjudanden över påsk som ni kan läsa mer om här.